Infolinia 800 109 509

Kurs podstawowy: Microsoft Office w pigułce

Kurs podstawowy: Microsoft Office w pigułce
586,50 zł netto Przejdź do sklepu

Opis produktu

Kurs podstawowy dla wszystkich, którzy chcą podnieść efektywność pracy przy pomocy narzędzi pakietu Microsoft Office. Programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook w codziennej pracy.

Szczegóły

Proponujemy Państwu udział w unikalnym szkoleniu, w trakcie którego będziecie mieli okazję opanowania umiejętności efektywnego tworzenia profesjonalnie wyglądających dokumentów, prezentacji, kalkulacji i analiz w pakiecie Microsoft Office. W ciągu dwóch dni szkolenia, w programach Word, Excel, PowerPoint i Outlook, wspólnie wykonamy znaczną liczbę praktycznych ćwiczeń i przykładów, dla których najważniejszym celem będzie podniesienie szybkości i jakości wykonywanej pracy oraz Waszej satysfakcji.
 
Nasi wykładowcy czekają na Państwa w miastach:
Warszawa | Poznań | Gdańsk | Szczecin | Wrocław | Katowice | Lublin

a jeśli potrzebują Państwo szkolenia w innym mieście prosimy o kontakt z Działem Handlowym, pod numerem bezpłatnej infolinii 800 109 509 lub mailowo komako@komako.pl
 

Kurs podstawowy Microsoft Office

Czas trwania: 16 godzin lekcyjnych

Cel szkolenia: Praktycznie poznanie technik i narzędzi, które znacznie poprawiają efektywność pracy oraz pomagają w tworzeniu profesjonalnych dokumentów, prezentacji, kalkulacji i analiz.

Wymagania wstępne: Znajomość podstawowych zasad użytkowania środowiska Microsoft Windows™.
 
Cena szkolenia: 690 zł netto -15% = 586,50 zł netto
*oferta promocyjna ważna do 31 grudnia 2018
 
Informacje dodatkowe:
  • instytucje, które finansują szkolenie ze środków publicznych są zwolnione z podatku VAT - należy dołączyć stosowne oświadczenie
Pliki do pobrania:
Program szkolenia:
 
 
Pobierz plik PDF z programem szkolenia Office - POBIERZ
 

KOMAKO Akademia

Akademia KOMAKO oferuje wysoki poziom merytoryczny przy jednoczesnym ciekawym programie nauczania. Zajęcia prowadzą trenerzy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Kursy toczą się w nowoczesnych laboratoriach komputerowych zapewniających komfort wszystkim uczestnikom. Wiedza z wykładów z użyciem technik multimedialnych ugruntowywana jest następnie w ćwiczeniach praktycznych na notebookach.
 
Od ponad 20 lat świadczymy naszym klientom różnego rodzaju usługi informatyczne. Stykamy się z Państwa potrzebami i problemami, widzimy w jaki sposób wykorzystywane są narzędzia informatyczne i wiemy, jak niewiele potrzeba, by sprawność codziennie wykonywanych działań podnieść na dużo wyższy poziom.

Dlatego KOMAKO Akademia oferuje nowe szkolenia z obsługi aplikacji z rodziny Microsoft Office 2007/2010/2013

Zapytaj o szkolenie Microsoft Office: