Infolinia 800 109 509

Kurs podstawowy: Microsoft Excel dla Ciebie i Twojej firmy

Kurs podstawowy: Microsoft Excel dla Ciebie i Twojej firmy
399,50 zł netto Przejdź do sklepu

Opis produktu

Kurs podstawowy dla wszystkich, którzy uważają, że praca w programie Microsoft Excel może być bardziej efektywna, a wyniki bardziej czytelne. Dla tych, którzy chcą móc sprawnie analizować duże ilości danych, ale nie wiedzą jak to zrobić.

Szczegóły

Wszyscy, w mniejszym lub większym stopniu, używamy w pracy program Microsoft Excel… ale czy optymalnie korzystamy z jego możliwości?! Czy nasze kalkulacje, tabele, wykresy i analizy tworzymy szybko i sprawnie? Czy raz wykonana praca przydaje się nam wielokrotnie w przyszłości, czy też większość czynności ponawiamy tworząc kolejny dokument? Jeżeli czujesz, że Twoja praca w programie Excel może być bardziej efektywna, a wyniki bardziej czytelne, jeśli chcesz móc sprawnie analizować duże ilości danych, ale nie wiesz jak do tego się zabrać – to niniejsze szkolenie jest dla Ciebie!

Nasi wykładowcy czekają na Państwa w miastach:
Warszawa | Poznań | Gdańsk | Szczecin | Wrocław | Katowice | Lublin
 
a jeśli potrzebują Państwo szkolenia w innym mieście prosimy o kontakt Dział Handlowy - bezpłatna infolinia 800 109 509 lub mailowo komako@komako.pl
 

Kurs podstawowy Microsoft Excel

Czas trwania: 8 godzin lekcyjnych
 
Cel szkolenia: Praktyczne poznanie technik i narzędzi, mających duży wpływ na wzrost efektywności pracy  w środowisku Microsoft Excel.

Wymagania wstępne: Znajomość podstawowych zasad użytkowania środowiska Microsoft Windows™.
 
Cena szkolenia: 470 zł netto -15% = 399,50 zł netto za osobę
*oferta promocyjna ważna do 31 grudnia 2018
 
Informacje dodatkowe:
  • instytucje, które finansują szkolenie ze środków publicznych są zwolnione z podatku VAT - należy dołączyć stosowne oświadczenie
Pliki do pobrania:
 
Program szkolenia:
 
 
Pobierz program szkolenia w pliku PDF - POBIERZ 

KOMAKO Akademia

Akademia KOMAKO oferuje wysoki poziom merytoryczny przy jednoczesnym ciekawym programie nauczania. Zajęcia prowadzą trenerzy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Kursy toczą się w nowoczesnych laboratoriach komputerowych zapewniających komfort wszystkim uczestnikom. Wiedza z wykładów z użyciem technik multimedialnych ugruntowywana jest następnie w ćwiczeniach praktycznych na notebookach.
 
Od ponad 20 lat świadczymy naszym klientom różnego rodzaju usługi informatyczne. Stykamy się z Państwa problemami, widzimy, w jaki sposób wykorzystywane są narzędzia informatyczne. Z naszych obserwacji wynika, że znaczny wzrost efektywności pracy związany jest z zastosowaniem tylko kilku podstawowych technik, czy narządzi, jakie oferuje dane oprogramowanie. W zakresie programu Microsoft Excel to może być np.: posługiwanie się nazwami zamiast adresami, korzystanie z galerii stylów, łatwe budowanie złożonych formuł bezpośrednio z klawiatury, tworzenie tabel przestawnych, czy znajomość kilku formuł, których do tej pory nie wykorzystywaliśmy.
 
W ciągu jednego dnia szkolenia, zapoznacie się Państwo z tymi i innymi możliwościami programu Microsoft Excel, dzięki którym będziecie bardziej zadowoleni z Waszej pracy. Zapraszamy! 

Zapytaj o szkolenie Microsoft Excel: